Naujienos

Coffee Place
Naujienų naujiena – AROMA GOLD WHITE CHOCOLATE PISTACHIO

Naujienų naujiena – AROMA GOLD WHITE CHOCOLATE PISTACHIO

Unikalus balto šokolado bei lengvo ir saldaus pistacijų riešutų akcentas vienoje kapsulėje užtikrins skanią ir saldžią pertraukėlę kiekvieną dieną. Tai vienas populiariausių šiuo metu pasaulyje vyraujančių skonių:   • Unikalus balto šokolado ir saldžių pistacijų derinys. • Universalus – tinka ruošti tiek šiltai, tiek šaltai kavai. • Išlaikomas kavos šviežumas, nes kapsulėje yra mažiau nei 1% deguonies. Kviečiame išbandyti šią naujieną jau dabar čia!

Skaityti daugiau →


Coffee Place
Naujiena PULSE asortimente!

Naujiena PULSE asortimente!

Pristatome naujieną iš PULSE – negazuoti izotoniniai gėrimai, papildyti B grupės vitaminais. Šis gėrimas padeda palaikyti energiją ir mažina nuovargio jausmą bei puikiai tinka sportuojantiems, nes atstato elektrolitų pusiausvyrą kūne.  Naujasis PULSE puikiai tiks jums ir jūsų klientams – pasaulis šiuo metu kraustosi iš proto dėl funkcinio vandens, o unikalus PULSE dizainas ir skonis jį paverčia išskirtiniu!  Įsigyti naujienos galite čia.

Skaityti daugiau →


Coffee Place
NAUJIENOS AROMA GOLD KAPSULIŲ ASORTIMENTE!

NAUJIENOS AROMA GOLD KAPSULIŲ ASORTIMENTE!

Puiki naujiena visiems AROMA GOLD mėgėjams! Su malonumu pristatome mūsų naująjį produktą – AROMA GOLD VANILLA MACADAMIA kavos kapsules. Šis unikalus skonių mišinys pasižymi kreminiu, saldžiu ir riešutiniu skoniu, kuris sužavės visus kavos mėgėjus. • Unikalus kreminės vanilės ir kvapnių makadamijų derinys. • Universalus – tinka tiek karštam tiek šaltam kavos gėrimui. • Išlaikomas kavos šviežumas, nes kapsulėje yra mažiau nei 1% deguonies. Kviečiame išbandyti šią naują desertinę kavą, kuri neabejotinai sužavės net pačius reikliausius kavos mėgėjus. Naujieną rasite čia.

Skaityti daugiau →


Coffee Place
NAUJIENOS AROMA GOLD ASORTIMENTE!

NAUJIENOS AROMA GOLD ASORTIMENTE!

Su džiaugsmu pristatome naujausią AROMA GOLD produktą – AROMA GOLD CLASSIC INTENSE tirpią kavą. Ši kava skardoje pasižymi išskirtiniu skoniu ir intensyvumu bei stambiomis kavos granulėmis be jokių priemaišų. AROMA GOLD CLASSIC INTENSE yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta itin ryškų ir stiprų kavos aromatą. Kartu ši kava pabrėžia mūsų siekį kurti produktus, kurie atliepia kintančius vartotojų pasirinkimus bei sujungia išskirtinę kokybę su patraukliu įpakavimu. Nekantraujame savo partneriams pasiūlyti išbandyti šio produkto potencialą patiems! Įsigyti galite čia

Skaityti daugiau →

Naujausi Straipsniai