Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

 

DĖMESIO! Šiuo metu siuntų pristatymas gali trukti nuo 1 iki 3 darbo dienų visoje Lietuvoje.
Jei užsakymo suma yra 39€ su PVM ir daugiau, prekes pristatome NEMOKAMAI.
Jei užsakymo suma yra mažesnė nei 39€ su PVM,  jums taikomi prekių pristatymo mokesčiai, pateikti žemiau:

  Pristatymo būdas   Kaina EUR (su PVM)
    kurjeris 
  4 eur
    paštomatai
  2,5 eur
     paštomatai
  3 eur
     paštomatai
  3,5 eur
   
  Pateiktos prekių pristatymo kainos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
  Siuntas pristatant į Kuršių Neriją yra taikomas 25 € su PVM papildomas mokestis.
  Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti, užpildyti kurjerio pateiktą formą ir būtinai informuoti apie tai mus el. paštu info@coffeeplace.lt. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

   

  Sutarties atsisakymas, prekių grąžinimas ir keitimas


  Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

  Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, Pirkėjas turi susisiekti su Pardavėju ir elektroninio pašto adresu info@coffeeplace.lt ir pateikti aiškų pareiškimą dėl prekių grąžinimo bei nurodyti savo vardą ir pavardę arba pavadinimą, adresą, telefono numerį, prekių pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą ir kiekį.

  Grąžinant prekes Pardavėjui, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą...

  Atsisakydamas sutarties (grąžindamas prekes), Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie grąžinimą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui. Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

  Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

  Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu Sandraugos g. 23, Kaunas (UAB Daisena), darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 valandos, arba atsiųsti per kurjerį.